Základní škola Vlašim, Březinská 1702

Matějská pouť

Jako každoročně jedno pondělí v měsíci březnu je otevřena Matějská pouť v Praze pro všechny děti speciálních škol a děti z dětských domovů. Nejinak tomu bylo i letos. Vždy se s našimi dětmi účastníme. I když v letošním školním roce nám nepřálo počasí, tak i přesto jsme si to všichni velmi užili. Děti z naší školy mohou jet tento den do Prahy pouze za vzorné chování a přiměřený prospěch. Je to velmi motivační a všichni se snaží po celý školní rok této možnosti využít. Ti, co bohužel neodjedou, jsou zklamaní, ale odhodlaní se v příštím školním roce zlepšit jak ve svém chování, tak i v prospěchu. Matějská pouť je v tento den otevřena od 12 do 15 hodin, vstup do areálu v Holešovicích i všechny atrakce jsou zcela zdarma. Tak zase za rok!

                                                                                                  ředitelka ZŠ Vlašim, Březinská

                                                                                                         Mgr. Marie Míková

                                                                                                     a  celý pedagogický sbor