Základní škola Vlašim, Březinská 1702

Maškarní karneval

Jako velmi příjemné zpestření dnešní doby, navíc den po pololetním vysvědčení a den před pololetními prázdninami pro nás ve čtvrtek 1. 2. 2024 uspořádal MěDDM Vlašim tradiční maškarní karneval. Jako mávnutím kouzelného proutku se tělocvična v Domečku proměnila v pohádkovou říši, která byla plná nadpřirozených bytostí a oblíbených filmových i reálných hrdinů. Celým bohatým programem nás provázela ředitelka MěDDM Vlašim paní Pavla Homolková, za což jí patří naše obrovské díky. Známé písničky z dětských pohádek a muzikálů pro nás připravil pan Adrian Müller, kterému tímto též děkujeme. Všechny děti, i my dospělí, jsme to patřičně užili.

                                                                                                                Mgr. Marie Míková

                                                                                                                   ředitelka školy