Atletické dopoledne

Krásné zářijové počasí využili žáci prvního stupně a speciálních tříd naší školy, včetně přípravné třídy k pobytu na atletickém stadionu ve Vlašimi. Téměř celé dopoledne strávili pod vedením zkušených vlašimských atletických trenérů. Mohli si vyzkoušet zábavnou formou různé atletické disciplíny, zahráli si společně různé hry a soutěže. Bylo to krásné dopoledne, za které velmi děkujeme trenérům panu Pavlu Krejčovi a paní Elišce Lupačové, kteří vše pro děti vzorně připravili. Těšíme se opět na jarní setkání na atletickém stadionu ve Vlašimi.