Základní škola Vlašim, Březinská 1702

Ukliďme celé Česko

Naše škola již tradičně podporuje akci s názvem Ukliďme celé Česko. V září tohoto roku jsme se opět zapojili  do úklidu nejenom okolí naší školy, ale i ostatních přilehlých cest. Od organizátorů akce dostáváme hygienické pomůcky na úklid a též drobné dárky pro všechny děti. Cílem je nejenom uklízet odpadky v okolí, ale též naučit se správně odpad třídit. Jednotlivé třídy našich žáků společně se svými učitelkami a asistentkami tak pomáhají udržovat čistotu našeho krásného města. Děkujeme všem, kteří se s námi společně do akce zapojují a také Technickým službám města Vlašim za odvoz nasbíraných odpadků.

                                                                                                           Mgr. Marie Míková

                                                                                                               ředitelka školy