Základní škola Vlašim, Březinská 1702

ZŠ Vlašim, Březinská spolupracuje s nadací Život dětem

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným a handicapovaným dětem v rámci celé České republiky. Naši žáci i všichni zaměstnanci školy zakoupením různých upomínkových předmětů podporují činnost společnosti, která získané finanční prostředky věnuje handicapovaným dětem na různé nezbytně nutné kompenzační či rehabilitační pomůcky, nebo přispívá na léčebné pobyty dětí. Pomáhá a přispívá též naší žákyni Denise, za což jsme velmi vděční a máme z toho upřímnou radost. Ve spolupráci budeme určitě i nadále pokračovat a budeme velmi rádi, když se připojí i ostatní.

                                                                                                     Mgr. Marie Míková

                                                                                                        ředitelka školy