Základní škola Vlašim, Březinská 1702

Předvánoční čas na naší škole

V době, kdy se většina žáků na základních školách učí distančně, pracují naši žáci ve svých třídách podle klasického rozvrhu, tedy výuka probíhá prezenčně. Jsme totiž škola zřízená podle §16, tzn. pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Proto se u nás i v předvánoční době pracovalo stejným způsobem jako v letech minulých. Bylo ovšem nutné dodržovat přísná hygienická pravidla a dbát na další obecně známá nařízení.

Kromě učení si v prosinci žáci připravovali na poslední den před nástupem na prázdniny i třídní besídky. Za pomoci paní učitelek a asistentek nachystali malé pohoštění a vzájemně si předali malé dárečky. Velkým a milým překvapením byl pro všechny děti dárek od centrály společnosti Billa spol. s.r.o. v podobě krásných plyšáků. V prvním týdnu nového kalendářního roku nás ještě oslovila firma Kláry Hulmákové – Breeze, která našim žákům věnovala designové roušky. Oběma firmám moc děkujeme a jejich dárky si děti určitě užijí.