Základní škola Vlašim, Březinská 1702

Netradiční zahájení školního roku 2023-2024

Nový školní rok začal v naší škole přivítáním všech žáků, zejména pak prvňáčků ve svých kmenových třídách. Pak na všechny žáky i jejich rodiče čekalo překvapení na školním dvoře naší školy. Svým představením s názvem Abeceda slušného chování je přijel pozdravit Krejčík Honza, kterého všichni dobře známe z jeho představení v KD Blaník. Bylo to velmi zábavné, poučné a legrační pojetí základů slušného chování. Velkou ctí nám bylo přivítat v naší škole a i na kulturním představení Krejčíka Honzy vedoucí odboru školství Středočeského kraje paní Mgr. Bc. Michaelu Vencovou a vedoucí oddělení mládeže a sportu paní Mgr. Lenku Škopkovou. Obě milé dámy si prohlédly naši školu, besedovaly s dětmi a popřály všem úspěšný a pohodový nový školní rok. O nádherné fotografie se postarala paní Eva Venderová z Městského úřadu ve Vlašimi, za což moc děkujeme. Zahájení nového školního roku proběhlo úspěšně a všem nám přeji, aby tento školní rok byl zdařilý.

                                                                                                     Mgr. Marie Míková

                                                                                                         ředitelka školy